Leden 2012

Tak jsem se odhodlala napsat...

24. ledna 2012 v 1:53 | Nadia |  shit
Ahoj,

dlouho jsme nepsala. strašně se mi nechtělo.

abych shrnula jak se mi daří - nic moc.
asi to tak vždy je, chvíli nahoře, chvíli dole...
na podzim mi bylo moc fajn.
od prosince to šlo do kytek...

chodím s tím klukem co jsem naposled zmiňovala. je fajn, ale nevím.. asi mě má víc rád než já jeho. zítra má narozeniny a zatím pro něj nemám žádný dárek. navíc nemám čas něco shánět.

mám teď zkouškové, je pekelné... zatím jsem věe dala, ale byly to všechno takové sranda předměty. ty hrůzy mě teď teprve čekají... právě se drtím na nejhorší zkoušku. zbývá mi sice ještě týden, ale už mám pocit, že nestíhám a nemám šanci se to naučit...

mám novou práci. v ČSOB. je to dost nuda. ale člověk se tam může dost flákat.

s rodiči se po Vánocích zase bavím.

Otec zřejmě nabyl dojmu, že když jsme se na Vánoce jednou v životě vůbec nepohádali (fakt si nepamatuju že by se nám to kdy jindy povedlo), tak jsem se asi jakože "polepšila" a budeme se zase kamarádit. jak já ho nesnáším!
každopádně, nemluvila jsem s ním fakt dlouho.. (od září..) a je to hrozně vyčerpávající neustále mít na někoho vztek... neustále mu to dávat najevo... už jsem toho měla dost. takže bych tohle období nazvala jako příměří. on to asi chápe jinak, ale to je jeho blbost. náš vztah už je tak narušen, že "v pohodě" nebudeme nikdy.

jinak, jsem od nového roku šíleně ztloustla.. je to k smíchu. přes vánoce nic. před vánoci jsem dokonce chodila pravidelně běhat, ale jak jsem si něco udělala s tím kolenem a "na pár týdnů přestala," tak jsem už znovu nezačla.. do toho zkoušky, práce, žraní, alkohol.... no a moje po dva roky stabilní váha 65 se vyhoupla na nevím přesně kolik, ale naposled to bylo 67 :/ umřu.

už jen jak tu sedím tak cítím svá stehna a zadek.

ale vím, že prostě nebudu mít kdy s tím něco začít dělat. do půli února mám nasekané zkoušky.

na píču to je.

jo, a taky mám teď naprosto odpornou pleť.
pomalu ale jistě se projevilo, že jsem v září vysadila prášky... teď mám xicht jak v patnácti.

fuck my life.